سه شنبه 2 مرداد 1403
ASR BAZAFARINI
نسخه آزمایشی
خانه صنعتکاران به دنبال ایجاد فضای مطالبه گری برای حل مشکلات بخش تولید و اشتغال است

۱۳:۲۳ | ۱۴۰۲/۰۵/۳۰

خانه صنعتکاران به دنبال ایجاد فضای مطالبه گری برای حل مشکلات بخش تولید و اشتغال است

رئیس خانه صنعتکاران ایران گفت: امروز اصلی ترین دغدغه ما و رسالت مهم خانه صنعتکاران ایران، حمایت واقعی از تولید کنندگان و کارآفرینان و فراهم کردن فضای مطالبه گری برای حل مشکلات این مجاهدان عرصه اقتصاد تولیدی کشور است.

به گزارش عصر بازآفرینی، علیرضا بنی هاشمی، با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای کمک به رشد اقتصاد کشور و ایجاد بستر برای بیان مطالبه گری و دغدغه ها از زبان صنعتگران و صاحبان تولید و اشتغال، دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و کسب و کار با همکاری خانه صنعتکاران ایران، دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر داخلی و خارجی و انجمن کسب و کار ایران برگزار شد.

وی از جمله مهمترین برنامه های رویداد مذکور به ارائه مقالات تخصصی و سخنرانی های کلیدی ملی و بین المللی، انتخاب و معرفی چهره برجسته مدیریت کسب و کار سال کشور، معرفی پژوهشگران برتر، انتخاب کتاب سال برتر، اعطای جایزه ملی و نشان ملی مدیریت کسب و کار و ... اشاره کرد.

به گفته رئیس خانه صنعتکاران ایران، یک هزار و ۵۰۰ نفر از مدیران و صاحبان کسب و‌ کار در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برای موضوع مدیریت کسب و کار گرد هم آمده بودند.


علیرضا بنی هاشمی

بنی هاشمی همچنین حضور و مشارکت بیش از ۲۰۰ عضو هیات علمی و استاد برجسته داخلی و خارجی از افزون بر ۱۴۰ دانشگاه را از دیگر ویژگی های این کنفرانس اعلام کرد.

وی در پایان ارائه راه حل های کارشناسی برای عبور از چالش های گوناگون بر سر راه تولیدکنندگان کشور را از مهمترین برنامه های خانه صنعتکاران ایران در برگزاری کنفرانس ها و رویدادهای صنعت و تولید محور اعلام کرد.

در پایان این کنفزانس و با حضور دکتر برادران معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، دکتر بنی هاشمی رئیس خانه صنعتکاران ایران و مهندس موسوی رئیس هیأت امنای خانه صنعتکاران ایران، جوایز ملی مدیریت کسب و کار به افراد برگزیده اعطا شد.

یادآور می شود که به همت خانه صنعتکاران ایران و انجمن مدیریت کسب وکار ایران، دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد وکسب وکار در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با حضور ۱۵۰۰ نفر از کارآفرینان و مدیران صنایع مختلف برگزار شد.

نام
نظر شما